Шукайте гномів на виставці «Всі свої»

with Коментарів немає

Нас часто запитують: «Чи виходять працьовиті гноми зі своєї майстерні в люди?» Звичайно, так. Наприкінці важкого робочого тижня вони, як і всі роботяги, проводять час у теплій та дружній компанії. Проте, вони так сильно люблять власну справу, що навіть у вихідні готові ділитися із вами гарним настроєм. Де саме? Звичайно, на виставці «Всі свої» – улюбленій події поціновувачів українських виробників.

Студія «Gnome Design» стала постійним резидентом цього заходу. Затишна атмосфера, магічна аура старого Києва, тисячі привітних усмішок навколо – чи не прекрасне джерело натхнення? Саме це так полюбляють наші добрі гноми, тому брати участь у виставці нам завжди приємно… і більш того – корисно!

Як то кажуть: і на інших подивитись, і себе показати. 17 та 18 вересня усім відвідувачам заходу випала чудова нагода наживо побачити і придбати наші останні новинки: бетонні вази та лаконічні квадратні горщики. І це ще далеко не все. Отримавши дозу творчої наснаги минулого заходу, ми втілюємо в життя нові ідеї та рішення для вашого інтер’єру!

Наступного разу шукайте «Gnome Design» на передноворічній виставці «Всі Свої. Подарунки». З нетерпінням чекаємо вас за адресою вул. Десятинна 12. Побачимося!

Leave a Reply