Бетонні вази в інтер’єрі: слідкуємо за модними тенденціями

with Коментарів немає

Лише нещодавно бетон вважався суто промисловим матеріалом. А сьогодні, з поширенням індустріального стилю, його активно використовують в якості декору. Виробники та дизайнери не припиняють експериментувати зі складом матеріалу, щоразу розкриваючи його якості по-новому.

Вироби з бетону витримують будь-які температурні режими та вологість. Саме тому його різноманіття та широта використання вражає. Він може з’являтися в приміщенні як ключовий елемент декору: сходи, настінне оформлення, покриття підлоги, фасади меблів. Такі деталі виглядають  актуально та стильно, особливо у поєднанні із «теплими» матеріалами: деревом і текстилем.

Не всі наважуються повністю бетонувати стелю, підлогу і стіни у своїй оселі.  Більш того, масивні деталі з цього матеріалу вдало виглядають лише у просторих помешканнях. Якщо ви теж хочете слідкувати за віяннями моди, а приміщення у вас невеликі, не варто засмучуватися. Бетон так само бездоганно виглядає в якості легких «вкраплень» в інтер’єрі у маленьких кімнатах. Сьогодні у тренді бетонні вази та горщики, які вам із радістю пропонує студія «Gnome Design». Ми підкреслили надійність матеріалу, поєднавши його з тендітним склом. В тандемі із живими рослинами чи букетами квітів,  холодний бетон грає на контрасті, надає кімнаті  особливого шарму та сучасності.

Шукаєте прості та стильні рішення для власної оселі? Вази з бетону від «Gnome Design» доповнять інтер’єр вашої вітальні, кухні, ванни, їдальні і навіть офісу.

Leave a Reply